Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Journal Blog RSS Feed

25 May AHİLEM TOROS NANE YAĞI NASIL KULLANILIR
3 135
AHİLEM TOROS NANE YAĞI NASIL KULLANILIR?Toros Nane yağı, tüm esansiyel diğer yağ çeşitlerinde olduğu gibi bulunduğu ortama hoş bir koku yaymak için kullanılabiliyor. Bunun için ise yağı, çoğunlukla buhurdanlık ve elektrikli difüzör gibi hava yayıcı aletlere birkaç damla olacak şekilde eklemek yeterli. Nane yağının serin ve ferahlatıcı kokusu sayesi..
25 May TOROS NANE YAĞININ FAYDALARI NELERDİR
0 95
NANE YAĞININ KULLANANLARA FAYDALARINane yağının saç, cilt gibi birçok alanda fayda sağladığı bilinir. Antimikrobiyal özelliği sayesinde bağışıklığı güçlendirdiği ve sindirime fayda sağladığı, hazmı kolaştırdığı da bilinenler arasında. Aynı zamanda doğal bir ağrı kesici olarak da bilinen nane yağının migren, kas ağrısı gibi ağrıları kısa zamanda aza..
22 May ANDIZ PEKMEZİNİN FAYDALARI NELERDİR?
0 66
Andız Pekmezinin Faydaları Nelerdir?Antioksidan etkisi ve probiyotik içeriği bulunan andız pekmezinin faydaları şunlardır:Andız pekmezi vücudu toksinlerden arındırır.Astım ve bronşite iyi gelirçÜst solunum yolu hastalıklarının belirtilerini azaltır.Saç dökülmesini önlemeye destek olur.Kan dolaşımına katkı sağlarÖdem ve şişliği azaltırKuru öksürüğü ..
22 May TOROS NANE YAĞININ ZARARLARI VAR MIDIR?
0 114
Toros Nane Yağının Zararları Toros Nane Yağı, güçlü bir aromaya sahip olduğundan kullanan kişilerde farklı yan etkilere neden olabilir. Bundan dolayı hassas yapıya sahip olan kişilerin doktoruna danıştıktan sonra kullanmaya başlamaları önerilir. Toros Nane Yağını kullanırken hamile, emziren ve kronik rahatsızlığı olanların doktorlarına danışmadan ..
22 May TOROS NANE YAĞI NASIL KULLANILIR
0 129
Toros Nane Yağının Kullanımı Nasıldır?1- Toros Nane Yağının solunum yollarında etkili olabilmesi için temiz bir Toros Nane Yağını sürerek 10 dakika kadar solunur. Her gün düzenli yapılması durumunda solunum yolu hastalıklarının (grip, nezle, bronşit, sinüzit) geçmesine yardımcı olacaktır. 2- 4-5 damla Toros Nane Yağı 1 bardak suyun içine damlatarak..
22 May TOROS NANE YAĞININ FAYDALARI
0 68
Toros Nane Yağının Faydaları Nelerdir?Geleneksel tıp tedavisinde oldukça yaygın olarak kullanılan Toros Nane Yağı farklı kullanım olanaklarıyla birçok sağlık problemine iyi gelmektedir. Toros Nane Yağının insan bedeni üzerindeki olumlu etkileri şöyledir:Doğal ağrı kesicidir. Eklem ve romatizma ağrılarına iyi gelmektedir. Ağrının olduğu bölgeye masa..
20 May KÖKNAR REÇİNESİ, MEZLA SAKIZI
0 75
Mezla sakızı, Köknar ağacının kozalaklarından süzülen doğal bir sakız türü olarak biliniyor.Bölge halkının şifalı olduğuna inandığı mezla sakızına, Toroslarda vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Bu sakız, halk arasında Mezla, Mezda,Mezdeki, Mezleği veya Köknar Ağacı Sakızı veya Köknar Reçinesi diye de biliniyor.Yaz mevsiminin sıcak günlerindende koz..
19 May TOROS NANESİ NEDİR, FAYDALARI NELERDİR
0 60
Toros nanesi evlerde tütsü olarak kullanılma olasılığı ve verimi çok yüksek olabilir ve tütsü konusunda iş yerlerinde evlerde ofislerde gerçekten bugüne kadar görülmemiş harika bir raihaya kavuşabilir.Sadece kokusuyla bile kullananların vazgeçemediği nane yağı, mide bulantısı, düzensiz bağırsak sendromu, baş ağrıları, soğuk algınlığı gibi pek çok s..
19 May SEDİR KATRANI
0 52
Sedir katranı, sedir ağacı kök ve gövdelerinin kurumuş yağlı kısımlarından  kuru damıtma yoluyla çıkarılan, kara renkte, sıvı yağ kıvamında, is kokulu, suda erimeyen, isli bir alevle yanan bir madde; katranın SEDİR AĞACINDAN  elde edilenine sedir katranı denir, ve  uçucu bir yağdırSEDİR AĞACI NEDİR VE NASILDIRSEDİR KATRANININ FAYDALARI NELERDİRSedi..
19 May Deneme icerikkkk
0 41
Deneme içerik ..
06 May Neden Karakovan Balı
admin 0 8072
Neden karakovan balıİçerik ekleniyor......
06 May Neden Organik Peynir
admin 0 3430
Neden Organik Peynir...İçerik ekleniyor..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)